Oferta pracy

Graphic Designer

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Srebrzyńska 14

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji kreatywnych w kanale online

  • projektowanie banerów internetowych, landing page, mailingów oraz grafik na potrzeby social media

  • przygotowywanie materiałów na akcje promocyjne (plakaty, ulotki, banery)

  • wsparcie działu graficznego w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • biegła znajomość pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)

  • samodzielna praca w oparciu o harmonogram

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • znajomość bieżących trendów w projektowaniu graficznym

  • portfolio prac potwierdzające doświadczenie

Mile widziane

  • znajomość HTML

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków

  • karta sportowa

  • udział w eventach

  • prezenty świąteczne

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • dostęp do platformy językowej

Komfort to najszybciej rozwijająca się firma w branży wykończenia i dekoracji wnętrz w Polsce i jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Zarządzamy siecią 160 sklepów oraz kanałami E-Commerce (www, Contact Center, market place), których rozwój jest jednym z naszych najważniejszych celów strategicznych. Realizujemy ten cel z dużym sukcesem, wdrażając innowacyjny i unikalny na skalę europejską model biznesowy. Udaje nam się to osiągać dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz zaangażowaniu fenomenalnego zespołu, który wspólnie tworzymy.

Przewiń do profilu firmy