Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

+DIVISION Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Konstantynowska 34

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień w naszym zespole będziesz:

  • projektować materiały graficzne na potrzeby kampanii reklamowych i promocyjnych on-line (media społecznościowe, mailingi, newslettery, bannery, aplikacje itp.),

  • projektować materiały graficzne z przygotowaniem do druku (ulotki, plakaty, katalogi, reklamy, wizytówki, etykiety, broszury itp.),

  • projektować layouty, strony www oraz ich elementy,

  • tworzyć prezentacje i infografiki,

  • wykonywać zdjęcia produktowe oraz zajmować się ich postprodukcją (mile widziane).

Nasze wymagania

  • To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe poparte ciekawym portfolio - link załączony do przesłanego CV (warunek konieczny),

  • bardzo dobrze znasz pakiet Adobe (warunek konieczny),

  • posiadasz wiedzę z zakresu projektowania grafiki komputerowej, projektowania etykiet, opakowań, materiałów promocyjnych i handlowych, identyfikacji wizualnej,

  • znasz zasady składu DTP, potrafisz przygotować materiały graficzne do druku,

  • jesteś kreatywny(a),

  • masz bardzo dobre poczucie estetyki,

  • potrafisz pracować w zespole,

  • jesteś komunikatywny(a), precyzyjny(a) i terminowy(a),

  • bardzo dobrze organizujesz sobie czas pracy,

Mile widziane

  • umiejętności ilustratorskie,

  • wiedza w projektowaniu stron internetowych,

  • doświadczenie w zakresie retuszu zdjęć.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie UoP lub B2B,

  • pracę w pełnym wymiarze czasu w ustalonych godzinach,

  • przestrzeń biurową w siedzibie firmy w Łodzi, ul. Konstantynowska 34,

  • wynagrodzenie stałe, premie uznaniowe za wybitne projekty,

  • ciekawe projekty dla klientów z różnych branż,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia i dokształcanie,

  • pracę w zgranym zespole, przyjazną atmosferę, dobry humor,

  • spotkania integracyjne,

  • atrakcyjne rabaty na produkty kosmetyczne i inne preparaty produkowane przez spółkę Over Group,

  • bezpłatny parking dla auta / roweru.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z linkiem do portfolio.

Zespół + Division poszukuje kreatywnego grafika bądź kreatywnej graficzki.

Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Dlaczego my?

Jesteśmy Agencją Kreatywną na +

Tworzymy ładne rzeczy, a nasze teksty wciągają niczym dobry serial.

Wiemy, jak przykuć uwagę odbiorców. Wiemy również, jak do nich dotrzeć.

Nasz zespół to ludzie z pasją, z przenikającymi się talentami i temperamentami.

Przewiń do profilu firmy