Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

Holo AgencyO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja HOLO działa na rynku od ponad 10 lat, ciągle się rozwijając i doskonaląc. Skupia swe działania na projektach z zakresu event marketingu, kreacji i produkcji materiałów POSM, projektowaniu graficznym 2D i 3D oraz digitalu. Zbudowała silny zespół specjalistów z powyższych obszarów.

Otwieramy nowe biuro w Łodzi w odnowionej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Dołącz do Nas!

Nasz Team

Zbudowaliśmy silny zespół specjalistów z obszaru konceptów strategicznych i kreacji, event marketingu oraz digitalu. Innowacyjność naszych rozwiązań to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowości naszego teamu.

Zobacz co na Ciebie czeka…

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie projektów z zakresu: BTL, PRINT, POSM, ONLINE,
  • Współpraca z Art. Directorem i działem kreacji,
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu komunikacji komercyjnej popartego portfolio,
  • Inicjatywy i kreatywności,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Tworzenie projektów dla globalnych marek na rynki w Europie,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Bezpośredni mentoring przełożonego i jednocześnie dużą autonomię działania.

Ogłoszenie archiwalne