Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

MOZANO ŚCIŚLEWSCY sp.j.O firmie

4 5006 500 brutto / mies.
  • Siewna 15
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MOZANO ŚCIŚLEWSCY sp.j.

Siewna 15

Łódź

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą dwa oddziały w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży internetowej produktów własnych marek. Projektujemy, tworzymy i sprzedajemy z sukcesami w Polsce i za granicą.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, zapraszamy do kontaktu!

Aktualnie poszukujemy Grafika komputerowego

Opis stanowiska/zadań:

  • dobieranie, obrabianie i modyfikowanie zdjęć na potrzeby projektów graficznych

  • przygotowanie materiałów do druku ( opakowań, etykiet, instrukcji, itp.)

  • przygotowywanie materiałów do komunikacji: social media, strona www, produkcje video, grafiki, zarówno tworzenie własnych materiałów np. sliderów, bannerów, jak i zlecanie i koordynacja pracy podmiotów zewnętrznych np. copywritera
  • współpraca z agencją fotograficzną (przygotowywanie planu sesji, koordynacja jej przebiegu)
  • udział w projektowaniu przedmiotów użytkowych (m.in. dobór kolorystyki, umieszczanie logo, ikon na produkcie)
  • dbałość o spójny wizerunek marki

Nasze wymagania na tym stanowisku:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doskonała znajomość programów graficznych
  • Kreatywność
  • Przesłanie Portfolio
  • Mile widziane dodatkowe umiejętności z zakresu: marketingu, projektowania 3D, znajomość Prestashop, Wordpress

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub tryb hybrydowy
  • samodzielne stanowisko pracy
  • realny wpływ na tworzenie wizerunku marki, kampanii marketingowych, wygląd produktów naszej marki
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole

Miejsce pracy:

94-250 Łódź, ul. Siewna 15  ( budynek Vera Sport )

Ogłoszenie archiwalne