Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic designer

Alpaca Studio

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu strategii i koncepcji kreatywnych

  • Projektowanie od podstaw systemów identyfikacji wizualnych (logo, kolorystyka, typografia, ikonografia, key visual)

  • Projektowanie interfejsów użytkownika (UI)

  • Projektowanie spójnych materiałów marketingowych (atl, btl, digital)

  • Tworzenie mockupów / wizualizacji w celach prezentacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu kompleksowych, spójnych systemów identyfikacji wizualnej (branding, atl, btl, digital)

  • Mocne portfolio zrealizowanych projektów (warunek konieczny)

  • Doskonała znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)

  • Znajomość co najmniej jednej aplikacji do projektowania interfejsów użytkownika (XD, Figma, Sketch itp.)

  • Umiejętność tworzenia mockupów / wizualizacji graficznych

  • Podstawowa znajomość zagadnień UX

Mile widziane

  • Znajomość grafiki 3D

  • Umiejętność tworzenia prostych animacji graficznych

  • Znajomość edycji wideo

  • Umiejętność tworzenia ilustracji

  • Podstawowa znajomość WordPress

  • Podstawowa znajomość technologii front-end (HTML, CSS)

To oferujemy

  • Stabilną, pracę w kreatywnym, ambitnym zespole

  • Elastyczne godziny pracy; dopasujemy Twój grafik tak, byś spełniał się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym – rozumiemy, że nie samą pracą żyje człowiek

  • Pracę stacjonarną w Warszawie, w modelu mieszanym lub zdalną

  • Pracę na cały etat lub pół – to zależy od Ciebie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Rodzaj oprogramowania i sprzętu nie stanowi problemu – jesteśmy elastyczni

  • Pracę przy kompleksowych projektach na każdym etapie realizacji (od strategii, przez projekt, wdrożenie, badanie skuteczności, modyfikacje)

  • Imprezy integracyjne

  • Dalsze i dokładne warunki zatrudnienia omówimy na spotkaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy omnichannelową agencją marketingową, która łączy w sobie kompetencje studia kreatywnego, firmy konsultingowej i software house’u.

Realizujemy zintegrowaną obsługę opartą o przemyślaną strategię, pomysłową kreację, nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości produkcję. Jesteśmy nastawieni na osiąganie konkretnych rezultatów biznesowych dla naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy