Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

TINSSEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Illustrator

  • Adobe Photoshop

  • Adobe InDesign

Mile widziane

  • Affinity Photo

  • Affinity Designer

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie głównych motywów graficznych (KV), w oparciu o złożone fotomontaże,

  • Fotomontaż, retusz zdjęć, kolorkorekcja,

  • Przygotowywanie materiałów do druku,

  • Projektowanie systemów identyfikacji wizualnej,

  • Dbanie o właściwą archiwizację i kategoryzację materiałów,

  • Praca w oparciu o ClickUP

  • Konsultowanie projektów z art directorem

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu graficznym w tym minimum 2 lata na samodzielnym stanowisku,

  • Gotowość do rozwiązania zadań rekrutacyjnych,

  • Nastawienie na współpracę i dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu,

  • Portfolio prac graficznych dokumentujące biegłość w tworzeniu złożonych fotomontaży, projektów key visual i identyfikacji wizualnych,

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign),

  • Znajomość środowiska Affinity

  • Staranność i dokładność,

  • Samodzielność i proaktywne podejście,

  • Umiejętność szukania rozwiązań, a nie problemów.

  • Podstawowa znajomość środowiska Affinity, InVision.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność,

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego poziomu umiejętności,

  • Premie skorelowane z efektywnością pracy i stopniem zaangażowania w powierzane projekty,

  • Pracę w trybie studio/home office,

  • Studio w malowniczym Poznańskim Sołaczu.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej