Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

eFresh Sp. z o.o.

6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów brandingowych i strategicznych (w tym projektowanie znaków graficznych, ksiąg znaku, brandguideów, keyvisuali, opakowań, identyfikacji przestrzennej)

  • projektowanie elementów brandingowych pod digital i social media

Nasze wymagania

  • „dwujęzyczność” - grafika & Internety,

  • doświadczenie w projektowaniu brandingowym i pod digital poparte ciekawym portfolio

  • otwartość na wiedzę i poszukiwanie nowych rozwiązań

  • kreatywność i dobra obsługa pakietu Adobe

  • duża samodzielność

To oferujemy

  • wynagrodzenie 6-10000 netto / B2B (w zależności od posiadanego doświadczenia)

  • prace przy dużych i ambitnych projektach

  • dostęp do nowych technologii

  • przyjazną atmosferę, daleką od korporacyjnych standardów

Kogo szukamy?

Artysty, który twardo stąpa po ziemi. Speca od brandingu, który nie tylko zna ale tworzy zgodnie z trendami. Osoby z wyobraźnią, która wpasuje się w nasz klimat. Posiadającej warsztat i doświadczenie.

Czego możesz się po nas spodziewać?

  • pracujemy w małych teamach - zwinnie i przyjemnie,

  • do biura wpadasz kiedy chcesz, generalnie pracujemy zdalnie,

  • projektów mamy dużo - pomożesz nam je rozwijać, pracujemy głównie nad ciekawymi i dużymi projektami kreatywnymi kompleksowo kreując marki (off i online).

Jak wygląda rekrutacja?

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się bezpośrednio i umówimy na spotkanie. U nas decyzję podejmuje się szybko. Zazwyczaj już po pierwszym czasami po drugim spotkaniu, wiemy czy kandydat ma odpowiednie doświadczenie i czy będzie pasował do eFRESHA.

eFRESH i Brand4Future prowadzi consulting strategiczny i kompleksową obsługę brandingowa od ponad 15 lat. Jesteśmy jedyną polską agencją brandingową wyróżnioną trzykrotnie na prestiżowym REBRAND GLOBAL AWARD 100. Realizujemy duże projekty brandingowe od strategii po kreację i wdrożenie. Dziś branding to w znacznej mierze praca w digitalu, więc nie zabraknie tworzenia aplikacji i eCommerce.

Zobacz www.efresh.com.pl

Przewiń do profilu firmy