Logo Pracuj.pl

Graphic Designer

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie projektów graficznych wyrażających pozycjonowanie i charakter marek;
  • współpraca z klientami w zakresie prac graficznych pod kampanie reklamowe;
  • dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów graficznych;
  • prowadzenie projektów z zakresu kampanii banerowych, składania tekstu, marketingu automation, animacji graficznych, webdesign’u, materiałów drukowanych, brandingu.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych z pakietu adobe, photoshop;
  • umiejętność tworzenia grafik w oparciu o wytyczne komunikacji marki (Brand Book);
  • praktyka w realizacji projektów internetowych oraz POSM poparta portfolio (ATL, materiały BTL, witryny, strony WWW, social media);
  • znajomość zasad w przygotowaniu materiałów online i do druku;
  • obróbka zdjęć i optymalizacja rozmiaru;
  • dokładność i dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • kreatywność.

To oferujemy

  • pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych;
  • pracę w pełni zdalną już od pierwszego dnia;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą Ścieżką kariery, w tym możliwość awansu na stanowiska menedżerskie;
  • pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • brak nadgodzin i realny life & work balance;
  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring;
  • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Graphic Designer, małopolskie