Oferta pracy

Graphic Designer

Albedo Marketing Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Albedo Marketing Sp. z o.o.

Góralska 3

Poznań

Jeśli w Twojej głowie nieustannie rozkwitają nowe idee, kochasz design, nie boisz się odjechanych pomysłów, a pakiet Adobe nie jest Ci obcy, to mamy dla Ciebie pracę, w której możesz projektowo zaszaleć!

ZADANIA:

  • Kreacja autorska z naciskiem na rozwój kanalu digital
  • Realizacja kreatywna wypracowanych KV - rozwijanie projektów szczególnie w kierunku digital
  • Kreacja projektów dla social media statycznych i animowanych
  • Współpraca z teamem kreatywnym - Art, Copy, Strategia

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Atrakcyjnego portfolio z pracami prezentującymi autorskie wizualizacje i realizacje - ze szczególnym uwzględnieniem projektów DIGITAL
  • Znajomości oprogramowania Adobe - bardzo dobry Photoshop, mile widziany After Effects
  • Dokładności i dbałości o detale
  • Orientowania się w obowiqzujqcych trendach i odwagi w tworzeniu nowych

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie znajdującej się w czołówce polskich agencji marketingowych
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Projekty dla największych polskich i światowych marek
  • Znakomite środowisko do rozwoju i przyjazna atmosferę pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
TRAFIAMY W PUNKT

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy