Oferta pracy

Graphic Designer

ERLI.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów graficznych na potrzeby mediów społecznościowych oraz do działań digitalowych (mailingi, newslettery, bannery, landing page, animacje, GIFy, infografiki, montaż video itp.)

  • obróbka zdjęć

  • kreacja i realizacja koncepcji i rozwiązań wizualnych w obszarze szeroko rozumianego marketingu i promocji

  • mile widziane podstawowe projektowanie stron z wykorzystaniem języka HTML

Nasze wymagania

  • sprawna obsługa pakietu Adobe w zakresie: Photoshop, Illustrator, After Effects

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu kreacji digitalowych (najlepiej dla e-commerce)

  • doświadczenie w tworzeniu projektów multimedialnych na potrzeby kampanii digitalowych

  • kreatywność, wyczucie estetyki i zaangażowania

  • znajomość formatów digitalowych, zwłaszcza formatów w kanałach social media

  • inicjatywy, elastyczności i samodzielności działania

  • bardzo dobra organizacja pracy i silne zorientowanie na realizację celów

  • orientacja we współczesnych trendach wizualnych

  • przedstawienie portfolio wskazujące na doświadczenie w kreacjach dla mediów społecznościowych oraz kampanii digitalowych

To oferujemy

  • unikatowe połączenie stabilności współpracy przy rozwijaniu projektu na wczesnym etapie (startup)

  • możliwość rozwoju i awansu przy ambitnym projekcie

  • wyjątkową atmosferę pracy dzięki doświadczonym specjalistom z branży

  • dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w lokalu gastronomicznym mieszczącym się w budynku)

  • zatrudnienie w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy – możliwość pracy zdalnej

  • pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji (Poznań, ul. Kopanina 34).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników