Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

ABOUT AD SP. Z O.O. O firmie

  • Garbary 67, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ABOUT AD SP. Z O.O.

Garbary 67

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji i projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej

  • kreatywne podejście do nowych layuotów w zgodzie z briefem

  • tworzenie wariantowych rozwiązań graficznych dla jednego zadania

  • adaptacja projektów graficznych na wymagane nośniki

Nasze wymagania

  • m.in. 3 letniego doświadczenia w projektowaniu komercyjnych materiałów reklamowych z naciskiem na web design i branding popartego ciekawym, jakościowym portfolio.

  • zgłoszenia bez linka do portfolio nie będą brane pod uwagę.

  • umiejętności prototypowania i projektowania stron, landingów; mile widziane doświadczenie w e commerce z wykorzystaniem narzędzia Adobe XD

  • umiejętności współpracy w zespołach projektowych przy tworzeniu konceptów komunikacyjnych

  • umiejętności prezentacji efektów swojej pracy przed klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu opakowań

To oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności

  • stałe zatrudnienie w ustalonej wspólnie formie

  • biuro w centrum Poznania z dogodnym dojazdem komunikacją miejską

  • nieformalną, przyjazną atmosferę

  • udział w ambitnych projektach dla polskich i europejskich marek

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Szukasz nieszablonowego i przyjaznego miejsca pracy, w którym docenimy Twój talent i kreatywność? Dołącz do naszego zespołu w Poznaniu!

Przewiń do profilu firmy

Aby wziąć udział w rekrutacji skorzystaj z przycisku, koniecznie odpowiedz na wszystkie pytania w formularzu, załącz CV z opisem doświadczenia i AKTYWNYM LINKIEM do portfolio.