Oferta pracy

Graphic Designer

Grupa Komputronik

  • Wołczyńska 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Wołczyńska 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem e-commerce w obszarze projektowania wyglądu nowych sekcji sklepu internetowego

  • Redesign istniejących rozwiązań

  • Projektowanie interfejsów graficznych, serwisów www i aplikacji mobilnych

  • Projektowanie zarówno prostych jak i szczegółowych mockup’ów

  • Dbałość o spójność projektów graficznych

  • Proponowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie UX

  • Odpowiedzialność za opracowanie projektu od fazy idei do realizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracach UX (web/mobile)

  • Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów www (UX) ze szczególnym uwzględnieniem e-commerce

  • Znajomość HTML5 / CSS3 i ich ograniczeń

  • Znajomość Adobe Photoshop i Adobe XD lub innego narzędzia do prototypowania np. Figma

  • Umiejętność opracowywania makiet widoków / prototypów

  • Znajomość zasad kompozycji, wyczucia estetycznego i dbałości o detale

  • Kreatywność i zaangażowanie

  • Umiejętność skutecznej komunikacji

To oferujemy

  • Pracę w gronie ekspertów, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych projektów

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

  • Elastyczną formę zatrudnienia – w zależności od Twoich preferencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników