Logo Pracuj.pl

Graphic Designer

GOOD PEOPLE sp. z o.o.O firmie

GOOD PEOPLE sp. z o.o.

Heweliusza 16

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu kreatywnego w obszarze działań graficznych

Nasze wymagania

  • obsługa pakietu Adobe (Ps, Ai, Id, Ae)
  • umiejętność tworzenia animacji 2d
  • web design
  • doświadczenie w pracy w agencji reklamowej
  • kreatywne podejście do projektów
  • CV i portfolio potwierdzające umiejętności

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego (komunikatywny)
  • doświadczenie DTP
  • obróbka foto

To oferujemy

  • możliwość pracy, która nie jest udręką ;) Samorozwój i doświadczenie w obsłudze brandów globalnych, samodzielność w kreacji, atrakcyjne wynagrodzenie, dobrych ludzi do pracy i po pracy.

Cenimy sobie nasz mikroklimat: oparty na kreatywności, otwartości i wzajemnym zaufaniu. Good People to agencja kreatywna specjalizująca się w działaniach z zakresu brand design i komunikacji. Bogate portfolio w obszarze foto i wideo, tematyczna różnorodność, marki duże i małe. Działamy lokalnie, ale nieobce nam są egzotyczne kierunki. Popytaj na mieście i aplikuj.

Graphic Designer, Heweliusza 16, Grunwald, Poznań