Graphic Designer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Chcesz dołączyć do ambitnego, kreatywnego i zgranego zespołu? Posiadasz już doświadczenie w zakresie obsługi klienta, ale szukasz nowych wyzwań? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i realnie wpływać na rozwój naszych marek?

    Jeżeli jesteś młodą,
    energiczną, zorganizowaną
    i komunikatywną osobą,
    która ma dobrze rozwinięte
    poczucie estetyki i milion
    pomysłów na minutę
    to jest praca właśnie
    dla Ciebie!

    ZADANIA:

    • Projektowanie materiałów graficznych zgodnych z identyfikacją wizualną 3 różnych marek (artykuły dziecięce, elektronika użytkowa, zabawki) – do produkcji, na strony internetowe, media społecznościowe itd.
    • Prace koncepcyjne przy tworzeniu materiałów graficznych.
    • Prace graficzne bezpośrednio związane z produktami.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Minimum 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku grafika (warunek konieczny).
    • Znajomości oprogramowania Adobe CC: Photoshop, Illustrator (warunek konieczny), poparte portfolio, Adobe Flash (mile widziane).
    • Poczucia estetyki, kreatywności i nieszablonowego myślenia.
    • Zapału do pracy i nietypowych pomysłów.
    • Znajomość WordPressa, html/xhtml i css będzie dodatkowym atutem (opcjonalnie).
    • Doskonałej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności.

    W RAMACH PRACY OFERUJEMY:

    • Pracę w świetnym, doświadczonym i młodym zespole.
    • Możliwość zdobycia nowych umiejętności.
    • Możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów.
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin (7-15 lub 8-16).

    Dołącz do naszego grona! 😊

    bottom

    W aplikacji prosimy o zapisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.