Oferta pracy

Graphic Designer

BlachotrapezO firmie

  • Rabka-Zdrój

    Rabka-Zdrój, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie materiałów graficznych na potrzeby marketingu offline i online

  • Tworzenie wizualizacji zgodnie ze standardami spółki

  • Tworzenie koncepcji wizualnych

  • Udział w budowaniu i rozwijaniu koncepcji marki

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych (pakiet Adobe)

  • Kreatywność – szukamy osoby, która nie tylko kreuje pomysły, ale umie je również zrealizować i wdrożyć

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość trendów w projektowaniu i reklamie

  • Elastyczność i dynamiczność w działaniu

  • Mile widziane: zainteresowanie UX/UI, znajomość programów do animacji, wykształcenie kierunkowe

  • Chcesz się pochwalić swoimi dotychczasowymi dokonaniami? Prześlij nam swoje portfolio!

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Blachotrapez

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Działamy już nie tylko w pokryciach dachowych, ale również w branży odnawialnych źródeł energii. Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez. Inwestycja, której motorem napędowym jest najnowsza technologia. Łącząc wiedzę ekspertów, wieloletnie doświadczenie i wykorzystując posiadane zasoby - już teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w branży fotowoltaiki.

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność. Obecnie poszukujemy dynamicznego i pełnego pomysłów pracownika na stanowisko Grafika w naszym dziale marketingu.

Żyj pod prąd! Aplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy