Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

TREND GLASS Sp. z o.o.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe InDesign

  • Adobe Photoshop

  • Adobe Illustrator

Mile widziane

  • HTML

  • Adobe After Effect

  • Adobe Premiere

  • Adobe Animate

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kreacji graficznych i animacji pod kampanie wizerunkowe i sprzedażowe

  • przygotowywanie nowych koncepcji wizualizacji dla kampanii reklamowych

  • tworzenie projektów w oparciu o wytyczne do komunikacji marki

  • kreacja materiałów do działań digitalowych (kampanie banerowe, reklamy display, mailingi, media społecznościowe)

  • przygotowywanie banerów reklamowych i infografik

  • optymalizacja plików pod publikacje on-line

  • przygotowywanie projektów do druku

  • przygotowywanie kampanii mediowych

  • prezentowanie koncepcji kampanii klientom

  • opracowania graficzne dla katalogów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania graficznego pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator)

  • praktyka w realizacji projektów graficznych poparta portfolio

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność przygotowania projektów do komunikacji internetowej i plików produkcyjnych do druku

  • kreatywność i samodzielność w działaniu

  • poczucie estetyki i wyjątkowa dbałość o szczegóły

  • znajomość najnowszych trendów w projektowaniu graficznym

  • znajomość Adobe: After Effect, Premiere, Animate

  • znajomość podstaw HTML

To oferujemy

  • ciekawą, pełną ambitnych wyzwań pracę

  • realny wpływ na rozwój organizacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazne środowisko pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • adekwatne wynagrodzenie