Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

Kingspan Water & Energy Sp. z o.o.O firmie

Kingspan Water & Energy Sp. z o.o.

Topolowa 5

Rokietnica (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy doświadczonego grafika do naszego zespołu marketingowego. Zależy nam na osobie, która jest pasjonatem projektowania wizualnego, projektowania zorientowanego na użytkownika i projektowania interakcji. Na co dzień będziesz pracować nad dostarczaniem wysokiej jakości broszur dla naszych głównych rynków europejskich, zarówno do druku, jak i do użytku cyfrowego, wraz z kreatywnymi treściami w mediach społecznościowych i banerami do marketingu internetowego/e-mailowego. Na tym stanowisku będziesz również odpowiadać za tworzenie materiałów POS wspierających sprzedaż naszych produktów w sklepach stacjonarnych oraz za koordynację pracy drukarni.

Nasze wymagania

  • Ponad 3 lata doświadczenia w projektowaniu produktów, udokumentowane portfolio;

  • Dbałość o szczegóły i doskonałe podejście do pikseli z dużą dozą kreatywności;

  • Doświadczenie w projektowaniu w zwinnym środowisku oraz dbałość o estetykę projektu wizualnego;

  • Umiejętność zachowania spójności między projektowanymi projektami zgodnie z Identyfikacją Wizualną Marki;

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe Cloud, szczególnie Photoshop, Illustrator, InDesign;

  • Doświadczenie w pracy z deadline’ami i budżetami;

  • Doświadczenie w tworzeniu treści wizualnych różnego typu, takich jak banery, roll-upy, grafiki, reklamy w mediach społecznościowych, filmy/animacje GIF, makiety, interfejsy itp.;

  • Wysoka świadomość biznesowa podczas projektowania;

  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie UX i Designu wraz z aktualnymi trendami projektowymi, dobrymi praktykami i wzorcami w projektowaniu graficznym;

  • Doświadczenie w ścisłej współpracy i utrzymywaniu pozytywnych relacji z klientami/dystrybutorami;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;

  • Język angielski w mowie i w piśmie na poziomie B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu grafik ruchomych;

  • Znajomość After Effects, Adobe XD lub innych narzędzi do projektowania interfejsu użytkownika;

  • Podstawowa znajomość HTML i CSS, doświadczenie w pracy ze stronami internetowymi/aplikacjami opartymi na CMS;

  • Doświadczenie w pracy z firmami międzynarodowymi.

To oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia – B2B/ umowę o pracę;

  • Pakiet benefitów w zależności od formy współpracy;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole

Jesteśmy ekspertami i innowatorami w następujących dziedzinach: przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie magazynowania energii, oczyszczania ścieków i pozyskiwania wody deszczowej, pozyskiwania energii wiatru i słońca, oferujemy również niedrogie pakiety Monitoring i Service dla wszystkich dostarczanych przez nas produktów służących do zasilania domów i przedsiębiorstw na całym świecie.

Naszą misję realizujemy angażując nasze wartości, którymi są UCZCIWOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ,

PRACA ZESPOŁOWA & ODWAGA. Jako członek rodziny Kingspan Water & Energy będziesz wspierany we wdrażaniu tych wartości zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym.

Dowiedz się więcej o Kingspan Water & Energy – odwiedź naszą stronę https://www.kingspan.com/pl/pl-pl/grupa-kingspan/kingspan-water-energy

Przewiń do profilu firmy