Graphic Designer - Specjalista ds. Social Media / Fotografii

  • Kraków, Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-23
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-12-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie materiałów wykorzystywanych w mediach społecznościowych (social media) – kreacji graficznych, wideo (w tym animacja),
    • wykonywanie fotografii produktowej;
    • wykonywanie fotografii na potrzeby social media;
    • obróbka fotografii;
    • współpraca z działem marketingu w obszarze social media.

    Wymagania:

    • doskonała znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Lightroom, Illustrator)
    • żywe zainteresowanie social media oraz fotografią;
    • znajomość obecnie panujących trendów w social media;
    • bardzo dobra znajomość zakresów specyfikacyjnych dotyczących social media;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte bogatym portfolio (minimum 1,5 roku);
    • pasja i zaangażowanie;
    • umiejętność automatyzacji pracy;
    • umiejętność priorytetyzacja zadań;
    • umiejętność pracy pod presją czasu;
    • umiejętność samodzielnej pracy;
    • mile widziana znajomość (InDesign, After Effects).
    • mile widziana znajomość obróbki wideo.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • pracę w młodym i zaangażowanym zespole;
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • rozwój własnych umiejętności;
    • dodatkowe benefity (opieka medyczna);
    • wyżywienie w postaci obiadów;
    • realny wpływ na rozwój firmy.

    Kandydatury na powyższe stanowisko będą rozpatrywane tylko wśród aplikacji spełniających ściśle określone wyżej wymagania.

    Prosimy wraz z aplikacjami o przesyłanie odnośników do własnego portfolio.

    Pozwolimy sobie skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"