Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer - UX/UI

MONO ENERGY sp. z o.o.

umowa o pracę
5 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowej identyfikacji wizualnej.

  • Tworzenie grafik do kampanii ATL i BTL.

  • Projektowanie stron własnych i dla partnerów.

  • Projektowanie banerów, newsletterów, plakatów.

  • Tworzenie user flows w oparciu o wymagania i potrzeby użytkowników.

  • Tworzenie makiet, storyboardów i prezentacji, aby skutecznie komunikować nowe pomysły/działania.

  • Bieżąca współpraca z kluczowymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości produktów i usług cyfrowych poparte portfolio.

  • Doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi (kolorystyka, key visual, zdjęcia) dla produktów i usług cyfrowych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Illustrator, XD, After Effects, Premiere, Photoshop), oraz oprogramowania typu : Sketch/Figma.

  • Otwartość na słuchanie pomysłów innych, współpraca zespołowa nad najlepszymi rozwiązaniami oraz umiejętność argumentowania swoich decyzji.

  • Znajomość najnowszych trendów graficznych i umiejętność wcielania ich w życie.

  • Zaangażowanie.

  • Umiejętność samoorganizacji czasu pracy.

  • Rozwinięty zmysł estetyczny oraz orientacja na detale.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy – 7.00/10.00 – 15.00/18.00.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, która realizuje kilkuset % wzrosty.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zarząd doceniający zaangażowanie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

MONO Energy to zespół posiadający doświadczenie oraz kompetencje idealnie dopasowane do kwestii odnawialnych źródeł energii. Ponad 10 letnie doświadczenie na rynku rozwiązań w dziedzinie OZE oraz ponad 3 letnie w kategorii samej fotowoltaiki.

Wspieramy gospodarstwa domowe oraz firmy w zmaganiu się z trudnymi realami rynku energii elektrycznej, poprzez redukcję do minimum kosztów związaną z pozyskaniem energii elektrycznej. Gwarantujemy zmniejszenie wydatków na rachunki energii elektrycznej, nawet do 95% poprzez instalację paneli fotowoltaicznych.

Realizujemy setki instalacji o różnych wielkościach mocy od kilku do kilkuset kilowatów oraz o różnym przeznaczeniu. Wszystkie łączy najwyższy profesjonalizm, najnowocześniejsze technologie i największe zaangażowanie z naszej strony.

Przewiń do profilu firmy