Oferta pracy

Graphic Designer w dziale marketingu

ROBYG

ROBYG

Aleja Rzeczypospolitej 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne tworzenie koncepcji i projektowanie materiałów reklamowych,

  • Przygotowywanie key visual dla kampanii marketingowych,

  • Śledzenie trendów na rynku, opracowywanie rekomendacji i wprowadzanie w życie innowacji,

  • Przygotowywanie plików produkcyjnych do druku,

  • Obróbka materiałów marketingowych,

  • Projektowanie elementów identyfikacji wizualnych marki i produktów.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • Posiada doświadczenie w projektowaniu na potrzeby komunikacji wizualnej marki i produktu- poparte solidnym portfolio (aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane),

  • Swobodnie posługuje się programami: Pakiet Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign,

  • Ma doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu,

  • Potrafi dobrze przygotować materiały do druku,

  • Ma doświadczenie w kontaktach z drukarniami,

  • Umie współpracować w zespole i dobrze organizuje sobie pracę,

  • Radzi sobie z presją czasu i potrafi się zajmować kilkoma projektami jednocześnie,

  • Ma pozytywne nastawienie i jest samodzielna w działaniu,

  • Zna język angielski.

Mile widziane

  • Znajomość branży.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stałe wynagrodzenie i uznaniowy system premiowy,

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i najbliższych,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Kartę Multisport,

  • Bony i paczki świąteczne,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie