Oferta pracy

Graphic Designer

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Ekspert
Poszukujemy

Opis stanowiska:

  • tworzenie grafik oraz animacji na potrzeby WWW oraz SM (Fb, Instagram, in),
  • projektowanie układów landing pages, newsletterów oraz interfejsów graficznych,
  • utrzymanie spójności wizualnej marki w obszarze digitalowym,
  • monitorowanie trendów i rozwiązań kreatywnych w obszarze digitalu,
  • współpraca z działami Sprzedaży i Komunikacji.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w realizacji kreacji digital, social media, google ads - potwierdzone własnym portfolio (prosimy dołączyć do aplikacji),
  • wysokie poczucie estetyki oraz znajomość trendów graficznych,
  • biegła znajomość pakietu Adobe CC,
  • aktywne zainteresowanie tematyką social mediów,
  • rozumienie czym jest lifestyle i śledzenie trendów na bieżąco,
  • zrozumienia zagadnień UX i UI,
  • umiejętność samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem oraz dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne