allclouds.pl

Graphic designer

allclouds.pl O firmie

  • Jutrzenki 139, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jutrzenki 139

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie stron www (desktop i mobilnych);

  • Projektowanie kompleksowych grafik i identyfikacji wizualnych na potrzeby komunikacji online (w tym Social Media);

  • Projektowanie landing pages na potrzeby bieżących projektów i promocji;

  • Współpraca z zespołem komunikacji i zespołami projektowymi;

  • Przygotowywanie projektów funkcjonalnych i UX;

  • Projektowanie stron mobilnych;

  • Dbałość o spójną komunikację we wszystkich obszarach;

  • Przygotowywanie materiałów do druku wg dostarczonej specyfikacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy projektach rozwojowych systemów on-line;

  • Znajomość najnowszych trendów w grafice i projektowaniu;

  • Biegła znajomość pakietu Adobe;

  • Doświadczenie w tworzeniu layoutów na potrzeby social media.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w dużych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach i certyfikacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa informatycznego i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiamy się na biznesie naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich potrzeb, unikalne i budujące przewagę konkurencyjną nowoczesne produkty. Dostarczamy systemy informatyczne umożliwiające cyfrową transformację i chronią bezpieczeństwo danych i zasobów.

Przewiń do profilu firmy