Oferta pracy

Graphic Designer

Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów do druku (katalogi produktowe, gazetki retailowe, ulotki, broszury)

  • tworzenie materiałów do internetu (landing pages, banery, belki, newslettery etc.)

  • przygotowanie materiałów POS do punktów detalicznych klienta

  • projektowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych

  • umiejętność tworzenia key visuali

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu materiałów retailowych, minimum rok doświadczenia

  • ciekawe portfolio

  • znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (Illustraor, Photoshop, InDesign)

  • mile widziana umiejętność szkicowania i rysowania

  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne

  • pracę nad zróżnicowanymi projektami z obszaru retail marketingu

  • dostęp do najnowszych technologii, narzędzi elearningowych i wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej struktury

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową zajmującą się komunikacją marketingową, projektowaniem, produkcją, dostawą materiałów poligraficznych i reklamowych, a także produkcją digital.

Przewiń do profilu firmy