Oferta pracy

Graphic designer

DPS Software Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja projektów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych (social media, www, digital)

  • wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych (ulotki, katalogi, itp.),

  • skład i przygotowanie materiałów drukowanych,

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi m.in. drukarnie, agencje fotograficzne, studia graficzne,

  • działanie w oparciu o ustalony KV (Key Visual) i aktywny udział w jego rozwoju.

Nasze wymagania

  • znajomość programów Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign),

  • znajomość platformy WordPress, podstaw HTML, CSS,

  • umiejętność tworzenia spójnej koncepcji graficznej na potrzeby social media i kampanii online,

  • kreatywność, poczucie estetyki, samodzielność oraz otwartość na nowe rozwiązania,

  • dobra organizacja pracy i terminowość,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zainteresowanie branżą IT i nowymi technologiami.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi FB Manager,

  • bardzo dobra znajomość Power Point,

  • umiejętność tworzenia materiałów video,

  • znajomość narzędzia After Effect lub Camtasia.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – UoP,

  • szkolenia i wsparcie na kolejnych etapach wdrożenia,

  • realny wpływ na identyfikację wizualną firmy,

  • szansę na realizowanie własnych pomysłów,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • kartę sportową - Multisport

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

DPS Software Polska to zgrany i skuteczny zespół profesjonalistów technicznych z zakresu prowadzenia szkoleń i wdrażania rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP w polskich firmach. Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, aby dokładnie poznać specyfikę ich pracy. Nasz dział Marketingu stale pracuje nad jak najlepszym przekazem wizualnym i informacyjnym dla naszych Klientów, dbając o estetykę i wysoką jakość dostarczanych materiałów. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli posiadasz swoje portfolio, bardzo chętnie się z nim zapoznamy.