Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

International Center of Events II Sp. z o.o.

Kazimierza Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie grafik dla potrzeb Internetu (bannery, newslettery, grafiki do sieci społecznościowych, mailingi, itp.);

  • tworzenie nowych grafik lub ich modyfikacja;

  • projektowanie graficzne materiałów promocyjnych firmy (ulotki, plakaty, banery itp.)

  • w ramach dalszej współpracy zakładamy możliwość wielowymiarowego rozwoju

Nasze wymagania

  • posiadasz znajomość pakietu Adobe (inDesign, Photoshop, Ilustrator, mile widziane podstawy AfterEffects, Premiere)

  • posiadasz wiedzę z zakresu składu materiałów do druku (CMYK, krzywe te sprawy ;))

  • podstawy montażu i animacji nie są Ci obce

  • jesteś kreatywny/a i pomysłowy/a

  • jesteś samodzielny/a i posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu nad kilkoma projektami jednocześnie

  • posiadasz łatwość adaptacji i dobrą organizację czasu pracy

  • potrafisz pracować w zespole

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej jedną z najszybciej rozwijających się w branży targowo-konferencyjnej

  • możliwość zaprezentowania Twoich prac w WIELKIM formacie – w internecie, prasie, na żywo i w telewizji

  • nieograniczoną wolność kreatywną

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji

  • pracę w bardzo dobrej atmosferze jako część zgranego zespołu bez korporacyjnego nagromadzenia procedur

  • znaczący wpływ w rozwój wszystkich projektów

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Grupa IC to zgrany zespół, głodny sukcesów chcący realizować unikalne eventy dające korzyści biznesowe Naszym Klientom.

Kilkudziesięcioosobowy zespół pełen ciekawych pomysłów, stuprocentowe zaangażowanie i chemia w zespole włącza przycisk do działania. Ten zespół to młoda krew pełna kreatywności, uporu, determinacji i profesjonalizmu.

Aktualnie tworzymy 32 marki - naszych autorskich wydarzeń, do których kreowania chcemy zaprosić właśnie Ciebie!

Więcej o nas: www.icevents.pl

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.