Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

AGENCJA REKLAMOWA 4 ALL sp. z o.o.

  • Rolna 159A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rolna 159A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nieszablonowych koncepcji,

  • praca w obszarze DIGITAL (ale nie tylko),

  • obsługa graficzna stałych klientów,

  • praca przy tworzeniu projektów do ofert przetargowych,

  • projektowanie m.in. banerów internetowych, postów do SoMe, KV, POSów, tworzenie animacji, stron www, etc., DTP.

Nasze wymagania

  • miej zajawkę graficzną,

  • miej minimum 2 lata doświadczenia,

  • miej chęć do ciągłego doskonalenia się i rozwoju,

  • znaj pakiet Adobe,

  • znaj trędy panujące w reklamie,

  • bądź kreatywny,

  • bądź szczegółowy,

  • bądź SOBĄ!

To oferujemy

  • umowa zlecenie/UOP/B2B - do ustalenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • praca w luźnej atmosferze,

  • praca w biurze przy stacji Metro Służew (możliwa częściowa praca zdalna).

O nas

Agencja Reklamowa 4 ALL z 20 letnim doświadczeniem na rynku poszukuje Creative Graphic Designera. Gdy rzucamy do celu, precyzyjnie mierzymy i dobieramy narzędzia do wykonania zadania. Czasem to krótka piłka, innym razem pełna zwrotów akcji rozgrywka. Wygrywamy w jednym zespole od lat. Ty też zagraj z nami dla naszych klientów.