Oferta pracy

Graphic Designer

HalfPrice

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów marketingowych (graficzne, wideo, animacje) na potrzeby Działu Marketingu (online i offline)

  • współpraca z działami wewnątrz firmy (Marketing, CRM, Sprzedaż, HR) oraz agencjami zewnętrznymi

  • dbałość o spójność języka wizualnego marki

  • aktywny udział w kreowaniu kampanii promocyjnych marki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży fashion (praca w agencji marketingowej lub po stronie klienta)

  • znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobie InDesign

  • znajomość trendów w zakresie designu

  • myślenie OUT OF THE BOX

  • kreatywność, elastyczność, otwartość na zmiany

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt z zagranicznymi partnerami

Mile widziane

  • znajomość Adobe After Effects i zainteresowanie motion designem

To oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowej marki o koncepcie off-price

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport;

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych;

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl i MODIVO

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karta sportowa

  • innowacyjne miejsce pracy

HalfPrice

HalfPrice to nowa sieć sklepów należąca do Grupy CCC. To koncept w kategorii off-price, który oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, wśród nich odzież, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Rozwój jest naszym priorytetem, dlatego pełni pasji rozpoczęliśmy to ogromne przedsięwzięcie. Pierwsze 5 sklepów wystartowało w maju 2021, a do końca roku będzie ich w Polsce blisko 60. Nie zwalniając tempa, salony nowego konceptu jeszcze w tym roku zostaną otwarte w Austrii, Czechach i na Węgrzech

Przewiń do profilu firmy