Logo Pracuj.pl

Graphic Designer

ART STUDIO JEWELERY SCHUBERTO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie różnego typu projektów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych i komunikacji marketingowej
  • opracowywanie i tworzenie projektów banerów reklamowych
  • tworzenie layoutów prasowych
  • tworzenie szablonów
  • przygotowywanie plików do druku i do Internetu
  • współtworzenie nowych rozwiązań z obszaru marketingu
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi działami marketingu, produktu i e-commerce

Nasze wymagania

- min. 3-5 lat doświadczenia w branży graficznej

- biegła znajomość pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)

- umiejętność pracy z packshotami

- umiejętność podstawowego retuszu

- znajomość trendów branży reklamowej

- zmysł estetyczny i dbałość o jakość przygotowywanych projektów

- kreatywność

- komunikatywność i otwartość na nowe projekty

- terminowość oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań

- samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej

mile widziane:

- znajomość HTML5

- znajomość CorelDraw

- doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowych udokumentowane w portfolio

- doświadczenie w wybranej branży retail – odzieżowa, jubilerska, beauty

To oferujemy

  • Dużą autonomię w działaniach
  • Ciekawe doświadczenia zawodowe w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Swobodę wyboru formy zatrudnienia
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

ART STUDIO JEWELERY SCHUBERT

Firma "JUBILER SCHUBERT" posiada jedną z największych sieci jubilerskich w kraju, a nasze produkty niezmiennie od kilkunastu lat cieszą się popularnością i dużym uznaniem wśród klientów. Jesteśmy firmą rodzinną, która od XIX wieku tworzy biżuterię na wyjątkowe okazje z poszanowaniem najlepszych praktyk jubilerskich łącząc sztukę, rzemiosło i piękno.

Nasze salony działają w centrach handlowych i starówkach największych miast w Polsce.

Graphic Designer, Warszawa