Oferta pracy

Graphic Designer

Wittchen S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie digitalowych kreacji marketingowych

  • przygotowywanie key visual

  • projektowanie kreacji na potrzeby social media

  • przygotowywanie projektów do druku (lookbooki, plakaty, standy)

  • przeformatowywanie key visual na formaty afiliacyjne

  • wsparcie przy projektowaniu nadruków produktowych, opakowań, etykiet

  • praca w trybie stacjonarnym w siedzibie firmy w Czosnowie

Nasze wymagania

  • biegła znajomość pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, Indesign

  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów digitalowych oraz do druku poparte portfolio - warunek konieczny

  • umiejętność pracy w zespole

  • wyobraźnia i kreatywność

  • zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły przygotowywanych projektów

  • terminowość i doskonała organizacja pracy

  • mile widziany artystyczny kierunek studiów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników

  • dofinansowaną prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty

  • darmowy transport do siedziby firmy ze stacji Metro Młociny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z linkiem do portfolio, klikając w przycisk aplikowania.

Firma WITTCHEN już od trzydziestu lat słynie z najwyższej jakości produktów skórzanych, galanterii, obuwia, odzieży, a także bagażu. Jesteśmy firmą rodzinną notowaną na GPW. Posiadamy ponad 120 salonów sprzedaży detalicznej oraz prężnie działający e-commerce. W naszej centrali możesz znaleźć pracę w jednym z 11 działów. Nasze działania sprzedażowe obejmują Polskę i Europę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a mimo stałego rozwoju nasza misja pozostaje niezmienna. Brzmi ona: „twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi”.

Tworzymy zespół zmotywowanych, zaangażowanych w pracę osób, którym nie brak energii do realizacji krótko- i długoterminowych planów.

Przewiń do profilu firmy