Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

SALAD STORY S.A.

umowa o pracę
5 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem ich do druku (m.in. ulotek, wizytówek, opakowań, etykiet, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej),

  • Weryfikacja poprawności i jakości przygotowanych plików przed drukiem lub publikacją,

  • Obróbka i korekcja kolorystyczna zdjęć i grafik,

  • Przygotowanie marketingowych materiałów promocyjnych i wizerunkowych oraz ich publikacja w Internecie (social media oraz elementy stron www) – zgodnie ze wskazówkami działu marketingu,

  • Projektowanie kreatywnych, spójnych z założeniami kampanii kreacji na potrzeby strony www i social media.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość Pakietu Adobe (w szczególności Indesign Photoshop, Illustrator), dokumenty Google,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu projektów digitalowych oraz do druku - warunek konieczny

  • Znajomość zasad typografii,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wyobraźnia i kreatywność - wychodzenie z własną inicjatywą,

  • Zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły przygotowywanych projektów,

  • Terminowość i doskonała organizacja pracy,

  • Mile widziana umiejętność robienia zdjęć, w szczególności produktowych.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę w pracy,

  • Uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażanie własnych pomysłów,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Dofinansowanie nauki języków,

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • Ubezpieczenie na życie.

O nas

Salad Story zostało stworzone w 2007 roku i jest miejscem gdzie można zjeść szybkie, świeże, sezonowe, nieprzetworzone jedzenie, takie jak sałatki, wrapy, ciepłe dania na bazie kaszy, wegetariańskie burgery i naturalne zupy. Naturalne i świeże składniki oraz oryginalne receptury to gwarancja jakości potraw i doskonałego smaku.

Jesteśmy największą siecią serwującą zdrową żywność w Polsce, co napawa nas dumą, ale przede wszystkim poczuciem odpowiedzialności, że to my musimy zmienić definicję fast foodu i serwować jedzenie przyszłości, dobre dla ludzi i środowiska. Cały czas się rozwijamy. Nasza sieć obejmuje już 40 placówek.