Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

BERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wiśniowa 40B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych 2D oraz KV na wydarzenia eventowe

  • Projektowanie logotypów, identyfikację marki

  • Przygotowanie materiałów do druku

  • A jeśli potrafisz, to również tworzenie projektów graficznych i wizualizacji 3D

Nasze wymagania

  • Masz już trochę doświadczenia w tym zawodzie - prześlij portfolio

  • Doskonała znajomość Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)

  • Samodzielność w zakresie przydzielonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną od zaraz w biurze w Warszawie

  • Umowę o pracę na etat/zlecenie/B2B

  • Pracę w zgranym i wesołym zespole, na którym możesz polegać w 200%

  • Praca na dużych projektach

  • Niezbędne narzędzie (komputer iMAC lub PC)

  • Wygodny fotel i duże biurko

Nie zastanawiaj się za długo, wyślij nam swoje CV i Portfolio.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

BERM team – naszą siłą jest zespół. Jesteśmy grupą ludzi otwartych na wyzwania, pełnych zaangażowania i zawsze działających razem. Wymyślamy, kreujemy a potem realizujemy projekt na najwyższym poziomie technicznym. Wkładamy w to wszelkie dostępne środki, doświadczenie, referencje z najwyższych półek i… serce. Podejmujemy tylko te działania, z których będziemy dumni wraz z Tobą.

Jesteśmy dla Ciebie i dla Ciebie przekraczamy granice.

Adres www strony BERM: https://berm.pl/

Przewiń do profilu firmy