Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

RHAPSODY CE Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleja Armii Ludowej 14

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Photoshop

  • Adobe Illustrator

  • Adobe InDesign

Mile widziane

  • Adobe Animate

  • Adobe AfterEffects

  • Adobe XD

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów graficznych do publikacji w mediach elektronicznych i druku;

  • kreowanie komunikacji wizualnej marek;

  • korygowanie nadesłanych materiałów do wymaganych standardów;

  • uczestnictwo w projekcie od otrzymania briefu do przekazania finalnej wersji klientowi.

Nasze wymagania

  • masz swoje pomysły na layout, nie boisz się projektować stron;

  • płynnie łączysz techniczne umiejętności z kreacją, wiesz jakie są podstawy UX;

  • znasz dobrze programy Adobe InDesign, Photoshop i Illustrator;

  • poznałeś Adobe XD, Animate i After Effects;

  • wiesz na czym polega przygotowanie materiałów do druku;

  • znasz język angielski na poziomie minimum B2 (współpraca z centralą w Londynie).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 30+

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • project manager
  • graphic designer

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie;

  • pracę w międzynarodowym środowisku w różnorodnych projektach dla znanych na całym świecie marek oraz stałą współpracę z zespołem kreatywnym w Londynie;

  • możliwość nauki nowych programów graficznych i platform;

  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze zlokalizowanym tuż przy stacji metra Politechnika;

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz brak dress-code;

  • tryb pracy do uzgodnienia: zdalny / hybrydowy / stacjonarny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Dziękujemy wszystkim Kandydatkom i Kandydatom za zainteresowanie pracą w Rhapsody. Z uwagi na liczne zgłoszenia, będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi osobami.

Dziękujemy za zrozumienie.

Rhapsody to szybko rozwijająca się agencja kreatywna z 40-letnim doświadczeniem w produkcji mediów. Myślimy kreatywnie, wspieramy nowe rozwiązania, realizujemy projekty dla dużych i znanych marek. To świetne miejsce na rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy