Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

Canvas White

Karola Kurpińskiego 74

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie stron www, landing pages, kev-visuali i masterów do dalszych prac projektowych

  • Projektowanie identyfikacji wizualnej zgodnej ze strategią i trendami

  • Tworzenie koncepcji kreatywnych

  • Współpraca z działem marketingu i strategii w zakresie opracowania koncepcji graficznych

  • Tworzenie idei kreatywnych oraz koncepcji i ich wizualizowanie

  • Dbanie o wysoką jakość wdrożenia produktów

  • Praca z briefem kreatywnym, zdolność wnikliwej analizy dostarczonych materiałów

  • Umiejętność tworzenia makiet stron www i aplikacji mobilnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość pakietu Adobe: obowiązkowy XD

  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie UX i Designu wraz z aktualnymi trendami projektowymi, dobrymi praktykami i wzorcami w projektowaniu graficznym

  • Duże doświadczenie w realizacji projektów digitalowych

  • Doświadczenie w przygotowaniu prac do druku

  • Kreatywność, umiejętność opowiadania o swoich pomysłach, dbałość o estetykę projektu wizualnego

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole i wysoko rozwinięta komunikatywność

  • Wymagane przesłanie graficznego portfolio (link do strony lub PDF)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawe wyzwania od największych firm na rynku polskim i zagranicznym

  • Codzienną współpracę z otwartymi ludźmi, wsparcie zespołu i miłą atmosferę

  • Dużą samodzielność w działaniu, kreatywne projekty

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę (do wyboru kontrakt b2b)

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Pracę w systemie hybrydowym (3 dni w biurze, 2 dni w domu)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie usług turystycznych