Oferta pracy

Graphic Designer

American OrthodonticsO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Międzynarodowa firma z branży medycznej. Ponad pięćdziesiąt lat na rynku. Światowy lider w swojej dziedzinie poszukuje kreatywnej osoby z pasją na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe projektowanie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej firmy: kreacje i realizacje projektów print, digital oraz social media
  • Opracowanie koncepcji graficznych materiałów reklamowych w oparciu o zasady identyfikacji wizualnej firmy
  • Projektowanie i zarządzanie zawartością strony www, social media
  • Aktualizacja stanów magazynowych materiałów marketingowych
  • Wsparcie działań związanych z organizacją eventów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Premiere, After Effects)
  • Znajomości typografii, zasad kompozycji oraz składu tekstu
  • Zmysł artystyczny, kreatywność, wysokie poczucie estetyki
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność przełożenia briefu na projekt
  • Dbałość o detale i terminowość
  • Dobra samoorganizacja

Portfolio (prosimy o załącznik lub link)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer + telefon)
  • Pracę przy międzynarodowych projektach
  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole
  • Pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy