Oferta pracy

Graphic Designer

Canvas WhiteO firmie

4 000‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Strategia I Design I Biznes

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych graficzek / grafików, które / którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności oraz wzbogacić dotychczasowe doświadczenie.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie stron www, landing pages, mailingów
  • Projektowanie identyfikacji wizualnej
  • Współpraca z działem marketingu i strategii w zakresie opracowania koncepcji graficznych
  • Dbanie o wysoką jakość wdrożenia produktów

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu online
  • Doświadczenie w realizacji projektów internetowych
  • Kreatywność, staranność, umiejętność opowiadania o swoich pomysłach
  • Doświadczenie w przygotowaniu prac do druku
  • Bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole oraz organizacji pracy
  • Wysoka odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Kreatywną atmosferę twórczą
  • Ciekawe wyzwania od największych firm na rynku polskim i zagranicznym
  • Codzienną współpracę z otwartymi ludźmi, którzy są zespołem specjalistów z branży digital
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość wyboru przez kandydata preferowanej formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Dofinansowanie do wczasów, możliwość pracy zdalnej i inne

Do aplikacji prosimy o dołączenie portfolio, bądź przykładów prac (online lub PDF).

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy