Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

ITEM PUBLISHING sp. z o.o. Sp. k.O firmie

5 0006 000 brutto / mies.
  • Tużycka 12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

ITEM PUBLISHING sp. z o.o. Sp. k.

Tużycka 12

Warszawa

ITEM Publishing to wydawnictwo medyczne. Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W naszym portfolio znajdują się zarówno specjalistyczne publikacje naukowe dedykowane lekarzom i farmaceutom, jak również projekty edukacyjno-promocyjne o tematyce zdrowotnej dla pacjentów. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielstwem w Polsce wydawnictwa BuiltbyDoctors.

W związku z powiększaniem zespołu wydawniczego poszukujemy osób kreatywnych, inteligentnych i odpowiedzialnych na stanowisko Graphic Designer.

Obowiązki:

  • Kreacja broszur, folderów, ulotek
  • Projektowanie layoutów książek, okładek
  • Projektowanie mailingów i prezentacji
  • Przygotowywanie projektów do druku
  • Współpraca z redaktorami i korektorami

Wymagania:

  • bardzo dobra, poparta doświadczeniem i portfolio umiejętność samodzielnego projektowania graficznego na nośniki tradycyjne, web i interface designu
  • umiejętność pracy z tekstem, przygotowywania plików do druku
  • wykształcenie wyższe artystyczne (ASP bądź pokrewne),
  • dobra znajomość programów Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator
  • wysokie poczucie estetyki, kreatywność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, terminowość
  • dokładność i odpowiedzialności za powierzone zadania

Mile widziane:

  • doświadczenie przy projektach o tematyce zdrowotnej.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne