Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

AB FOTO Sp. z o.o.O firmie

  • Aleje Jerozolimskie 176
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

AB FOTO Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 176

Warszawa

AB FOTO Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy oraz sieć kilkudziesięciu salonów sprzedaży w prestiżowych galeriach handlowych w całej Polsce. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu fotograficznego, smartfonów, laptopów, RTV, małego AGD, elektronarzędzi oraz usług.

Dołącz do nas i aplikuj na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kreacja i wykonanie grafik do online'u (social media, bannery, mailingi, strona www, landing page)
  • opracowywanie i przygotowywanie do druku różnorodnych materiałów marketingowych (ulotki, plakaty itp)
  • tworzenie materiałów wideo i krótkich animacji

Szukamy osoby, która:

  • bardzo dobrze zna pakiet Adobe – warunek konieczny
  • zna After Effect
  • potrafi sprawnie projektować ciekawe i nowoczesne grafiki
  • posiada przynajmniej 3-letnie doświadczenie
  • posiada wykształcenie wyższe (plastyczne lub graficzne)