Graphic Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 24.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RTB House to działająca globalnie firma, specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingowej. Jej autorski silnik do zakupu reklam jest pierwszym i jedynym na świecie rozwiązaniem opartym na algorytmach deep learningowych i pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

    Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1000 kampanii w regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk, z głównymi lokalizacjami w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawie. Zespół tworzy ponad 300 specjalistów i stale rośnie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i tworzenie projektów banerów reklamowych dla kluczowych klientów
    • Tworzenie kodów źródłowych do banerów (HTML, CSS)
    • Doskonalenie istniejących rozwiązań (narzędzi, szablonów banerów) z wykorzystaniem nowoczesnej grafiki
    • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami sprzedaży

    Wymagania:

    • Biegła znajomość Adobe Photoshop
    • Znajomość CSS, HTML
    • Zmysł estetyczny i dbałość o jakość przygotowywanych projektów
    • Kreatywność
    • Komunikatywność i otwartość na klienta wewnętrznego
    • Terminowość i nastawienie na realizację powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Asertywność
    • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość środowiska Adobe CC
    • Doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowych udokumentowane w portfolio
    • Znajomość JavaScript

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie wiodącej w swojej branży
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB – najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej
    • Uczestnictwo w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie

    Czekamy na Ciebie!
    1. Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych przez Ciebie w formularzu rekrutacyjnym, CV lub liście motywacyjnym celem udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które aplikujesz, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych przez Ciebie dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym) do celów udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o.”

    2. . Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez RTB House także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych przez Ciebie dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnego procesu kwalifikacyjnego do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland