Graphic Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Loando S.C.

    Grupę Loando tworzą pasjonaci nowoczesnych technologii, wspierających działania w sektorze FinTech (finanse i nowe technologie). Aktualnie jesteśmy dynamicznie rosnącą firmą oferującą usługi finansowe za pośrednictwem Internetu. Działamy od 2013 roku budując sukces naszych klientów w oparciu o najnowsze i zaawansowane rozwiązania. Siłą Loando jest doświadczony zespół, nieszablonowe podejście do projektów oraz synergia specjalistów z wielu dziedzin. Obecnie do naszego biura w Warszawie szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych (zarówno wektorowe, jak i rastrowe)
    • Projektowanie logotypów, systemów identyfikacji wizualnej, głównych motywów graficznych (KV)
    • Projektowanie i składanie materiałów graficznych: folderów, katalogów, ulotek, plakatów i wydawnictw okolicznościowych
    • Retusz zdjęć, kolor korekcja
    • Przygotowywanie materiałów do druku
    • Projektowanie stron internetowych

    Wymagania:

    • Znajomość programów Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign)
    • Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu
    • Staranność i samodzielność
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Portfolio prac graficznych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
    • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy. Jesteśmy zgranym zespołem
    • Świetne warunki pracy: biuro przy Rondzie Daszyńskiego, świeże owoce 2 razy w tygodniu, napoje
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, naukę języka angielskiego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).