Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

EPROSUMENT S.A.O firmie

5 5506 250 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie grafik do Social Mediów

  • tworzenie grafiki do kanału Digital (mailing, newslettery)

  • udział w spotkaniach koncepcyjnych

  • projektowanie layoutów dla Landing Page marek własnych

  • tworzenie mockupów materiałów reklamowych

  • wsparcie graficzne kreacji wideo

  • projektowanie materiałów poligraficznych

  • kontakt i prowadzenie projektów BTL we współpracy z dostawcami

  • tworzenie prezentacji na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • edycja zdjęć (Photoshop, Lightroom)

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość środowiska Adobe Creative Cloud (Photoshop, Lightroom, InDesign, Ilustrator)

  • znajomość zagadnień z zakresu identyfikacji wizualnej i brandingu

  • umiejętność edycji zdjęć

  • doświadczenie w projektowaniu materiałów poligraficznych (własne portfolio)

  • wysoki poziom kreacji połączony z odwagą w projektowaniu rzeczy nietypowych

  • doświadczenie w projektach digitalowych

Mile widziane

  • umiejętności montażu wideo (Adobe Premiere, Finał Cut Pro)

  • własna działalność internetowa (blog, kanał YouTube, profil na Instagramie)

  • umiejętności fotograficzne

To oferujemy

  • praca w organizacji z zielonym systemem zarządzania (liczy się pracownik i dobra współpraca między ludźmi oraz cele długoterminowe)

  • udział w tworzeniu energetycznej rewolucji w Polsce

  • praca w jednej z najbardziej dynamicznych i stabilnych branż

  • przynależność do społeczności dbającej o środowisko

  • profesjonalny sprzęt do pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

EPROSUMENT S.A.

Jesteśmy spółką akcyjną działającą w branży OZE. Powstaliśmy z troski o środowisko i chęci zmian polskiej energetyki. Pragniemy tworzyć niezależność energetyczną gospodarstw domowych oferując wysokowydajne instalacje fotowoltaiczne oraz firm dostarczając słoneczną energię z farm fotowoltaicznych. Choć takie są nasze cele biznesowe to zawsze najważniejszym elementem eprosumenta są ludzie. Dlatego dołącz do nas i twórz z nami słoneczną energię !

Przewiń do profilu firmy