Graphic Designer

Polskie Linie Lotnicze LOT

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów graficznych do projektów Social Media, digital, offline, zgodnie z zaakceptowaną strategią marki PLL LOT oraz brandbookiem.

  • Dbałość o spójność komunikacji graficznej marki z wypracowanym brandbook oraz jego aktualizacja w zależności od potrzeb.

  • Śledzenie trendów z zakresu designe i komunikacji marketingowej, i rekomendowanie zmian w komunikacji marki PLL LOT w Social Media, digital i innych kluczowych kanałach marki.

  • Analiza działań marek konkurencyjnych (linii lotniczych) oraz innych marek i inspirowanie zespołu marki PLL LOT.

  • Utrzymywanie świeżości języka wizualnego marki PLL LOT, zgodnie z trendami na rynku i w kategorii szczególnie z uwzględnieniem działań w Social Media, zgodnie z najnowszymi trendami oraz dostępnymi formatami.

  • Kwestionowanie wizualnego status quo.

  • Przygotowanie materiałów graficznych, video, gifów, cinematograph, rolek, stories na podstawie posiadanych materiałów.

  • Przygotowywanie materiałów graficznych Biura Marketingu w postaci broszur, infografik, ikonografii, materiałów BTL.

  • Ścisła współpraca z innymi działami spółki oraz agencjami zewnętrznymi w celu zbudowania najlepszej jakości produktu marketingowego.

  • Kreowanie klimatu organizacji "uczącej się" (wymiana wiedzy , dobry przepływ informacji pomiędzy działami i sekcjami, nieustanne poszukiwanie rozwiązań).

  • Umiejętność współtworzenia briefów do sesji foto i video.

Nasze wymagania

  • 3-5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku grafika w agencji kreatywnej

  • Umiejętność obsługi narzędzi: Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop, Adobe XD oraz programów do edycji video: After Effects, Premier i innych.

  • Wysokie zrozumienie trendów digital oraz Social Media

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Świetne zrozumienie zasad brandingu, typografii, i formatów graficznych

  • Umiejętność pracy w oparciu o narzędzia do zarządzania projektami np. Monday.com, trello.com etc.

  • Proaktywność, samodzielność, nastawienie na współpracę z zespołem.

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz we współpracy z wieloma osobami.

  • Postawa „can-do”

Mile widziane

  • Prowadzenie własnych kanałów mediów społecznościowych

  • Doświadczenie w tworzeniu mailingów, printów

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • Realny wpływ na bieżącą i przyszłą kondycję PLL LOT

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Bogaty pakiet świadczeń, w tym bilety lotnicze z siatki połączeń LOT-u oraz sojuszu Star Alliance

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi