Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Designer

  • Palmiry (pow. nowodworski), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na GPW, posiadająca sieć sprzedaży detalicznej i dynamicznie rozwijająca sprzedaż e-commerce.

    www.wittchen.com

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Palmiry pod Warszawą, Centrala Firmy - 20 minut busem
    WITTCHEN z Metra Młociny

    Opis stanowiska:

    • projektowanie materiałów związanych z kreowaniem wizerunku marki,
    • przygotowywanie kreacji kampanii mailingowych, bannerów reklamowych, projektów landing page,
    • przeformatowanie kreacji marketingowych do wymaganych wielkości afiliacyjnych,
    • projektowanie, skład oraz przygotowanie do druku lookbooków, ulotek, plakatów
      oraz innych materiałów marketingowych offline.

    Wymagania:

    • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Grafika, mile widziane w branży e-commerce,
    • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CS6 (Photoshop, Illustrator, InDesign),
    • znajomość aktualnych trendów web designu,
    • zmysł artystyczny,
    • doświadczenie w e-marketingu (reklamy w internecie, banery, mailingi, afiliacja),
    • znajomość poprawnego przygotowania materiałów marketingowych do druku oraz znajomość podstaw DTP,
    • dokładność, sumienność i skrupulatność,
    • zdolność do samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • kreatywność oraz umiejętność poszukiwania alternatywnych rozwiązań.

    Oferujemy:

    • pracę stacjonarną w godzinach 8:00 – 16:00 lub 09:00 – 17:00,
    • pracę w stabilnej firmie, nastawioną na stałą i długotrwałą współpracę,
    • bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd firmowym busem z metra Młociny,
    • dostęp do benefitów pozapłacowych: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
    • zniżki na produkty firmowe,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z linkiem do port folio,
    klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach (ul. Ogrodowa 27/29, 05-092 Łomianki) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Ogrodowej 27/ 290 - pokaż numer telefonu - , Łomianki. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom