Graphic Designer

DOM 3E S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DOM 3E S.A.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie graficzne na potrzeby kampanii digitalowych i komunikacji w social mediach (kampanie display, posty, infografiki, newslettery i kampanie mailingowe, proste animacje) będące w tonacji i języku naszej marki,

  • przygotowywanie materiałów reklamowych, m.in. instrukcji, kart produktowych, broszur,

  • przygotowywanie formy graficznej mailingów oraz contentu na strony www,

  • przygotowywanie prezentacji produktowych, strategicznych, sprzedażowych dla obszarów marketingu i sprzedaży,

  • projektowanie plansz dynamicznych do filmów i cyklów wideo.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu komunikacji wizualnej w mediach społecznościowych oraz w kreatywnej komunikacji banerowej,

  • umiejętność tworzenia jakościowych key visual’i do kampanii marketingowych,

  • biegła znajomość programów graficznych i do tworzenia prostych animacji, w tym narzędzi Adobe (minimum: Photoshop, InDesign, Ilustrator),

  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku i do publikacji online (formaty SoMe) oraz grafik na potrzeby kampanii marketingowych (w tym performance),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • śledzenie aktualnych trendów w projektowaniu i motion design oraz umiejętność ich przełożenia na specyfikę stylu marki,

  • kreatywność, zaangażowanie i samodzielność,

  • terminowość i umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu z dynamicznie zmieniającymi się celami.

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia stron www,

  • doświadczenie w agencji digitalowej, poparte portfolio,

  • znajomość After Effects, Premiere Pro

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej

  • opiekę medyczną w pakiecie premium

  • dopłatę do karty Multisport

  • strefę relaksu i biblioteczkę firmową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

DOM 3E S.A.

DOM 3E jest firmą budowlaną, która rewolucjonizuje proces budowy domów! Technologia oparta jest na unikalnym polskim produkcie - elementach SYSTEM 3E z perlitu, które dają możliwość bezspoinowego wznoszenia ścian. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię, która jest opatentowana i wybierana na całym świecie. DOM 3E tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu. Naszym inwestorem oraz ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak – czołowy piłkarz reprezentacji Polski!

Przewiń do profilu firmy