Graphic Designer

Wirtualna Polska Media S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie formatów reklamowych

  • Tworzenie elementów prezentacji

  • Tworzenie wizualizacji ofertowych

  • (Graficzna) produkcja serwisów www​

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów w obszarze Digital – prosimy o dołączenie portfolio lub wskazanie linku do niego

  • Umiejętność odtwórczej i twórczej interpretacji materiałów klienta (produkcje, KV, manuale)

  • Praktyczna znajomość pakietu Adobe

  • Pomysłowość, wyczucie kompozycji i typografii, wyczucie zależności między UX a UI

Mile widziane

  • Znajomość Figmy

To oferujemy

  • Długofalową współpracę z liderem branży mediowej

  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach,

  • Decydując się na współpracę w WP, otrzymujesz również możliwość pracy, w przyszłości, dla wielu innych spółek Holdingu Wirtualnej Polski

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Wirtualna Polska Media S.A. - jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy