Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer / Web

TREC NUTRITION

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie projektów graficznych wyrażających pozycjonowanie i charakter marek

  • dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów graficznych

  • rozwój grafik na potrzeby realizacji kampanii głównie e-commerce, mediów społecznościowych i BTL

  • proaktywne informowanie o najnowszych trendach w obszarze komunikacji wizualnej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji internetowych projektów graficznych, szczególnie znajomość zasad projektowania pod social media i płatne kampanie reklamowe

  • umiejętność projektowania mailingów, elementów stron www

  • znajomość zasad w przygotowaniu materiałów online i do druku na podstawie wytycznych z BrandBook’a lub KV marki

  • dokładność i dobra organizacja pracy

  • doświadczenie poparte portfolio (m.in. 2 lata)

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych z pakietu adobe creative suite (Photoshop, Illustrator, InDesign)

Mile widziane

  • Znajomość programów: Figma oraz Adobe Xd

  • Umiejętność czytania i przekładania briefów kreatywnych na komunikację graficzną

  • Doświadczenie w pracy z grafikami/ zdjęciami produktowymi

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • udział w polskich i międzynarodowych projektach

  • pro-pracowniczą atmosferę nakierowaną na rozwój, ponadstandardowe i innowacyjne działania

  • otwartość przełożonych i współpracowników na kreatywne pomysły oraz rozwiązania

  • pracę z ludźmi pełnymi pasji

  • pracę w nowym, komfortowym biurze sprzyjającym kreatywności

  • umowę o pracę lub b2b

  • zniżki pracownicze na produkty z naszej oferty

  • szkolenia on-the-job i off-the-job

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie zawodów sportowych

  • Karta MultiSport

Wierzymy w świat, w którym potrzeba samodoskonalenia i pokonywania własnych barier wskazuje ludziom w życiu kierunek. Dlatego każdego dnia dostarczamy konsumentom produkty wspierające osiąganie wybitnej siły, wytrzymałości, sprawność fizycznej czy pożądanej sylwetki.

Będąc renomowanym producentem i dystrybutorem suplementów dla sportowców oraz osób prowadzących aktywny tryb życia posiadamy w portfolio marki wybierane przez konsumentów zarówno w Polsce jak i niemal 50 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy