Oferta pracy

Graphic Designer

PR Expert Group Sp. z o.o. sp. k.O firmie

PR Expert Group Sp. z o.o. sp. k.

Wita Stwosza 3

Wrocław

Witaj, jestem Red. Red Albatross…

Red Albatross to agencja kreatywna wyspecjalizowana w projektowaniu graficznym. Tworzymy nowoczesny wizerunek, pomagamy markom być zauważonymi, zapamiętanymi i lubianymi. W pracy myślimy jakością, a nasze kreacje konwertują dla największych brandów działających na polskim rynku. Wywodzimy się i działamy wspólnie z PR Expert, jedną z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych agencji PR na Dolnym Śląsku. Oferujemy przyjazne, jasne i stabilne warunki zatrudnienia, ale jesteśmy otwarci na różne formy kooperacji. Jeżeli szukasz miejsca, w którym rozwiniesz graficzne skrzydła - zostań naszym Graphic Designerem.

GRAPHIC DESIGNER

Korzyści dla Ciebie:

  • Możliwości rozwoju i pracy przy prestiżowych i ciekawych projektach
  • Samodzielność i przestrzeń do realizacji swoich pomysłów
  • Wsparcie zespołu profesjonalistów
  • Partnerskie relacje i przyjazną atmosferę pracy
  • Dobre wynagrodzenie i premie za sukcesy (elastyczne formy rozliczenia)
  • Możliwość indywidualnego uzgodnienia formy pracy: od stałej po projektową, elastyczne godziny, częściowa praca zdalna
  • Najnowsze oprogramowanie i pełne wyposażenie stanowiska pracy (przy wariancie pracy stałej)
  • Pakiet dodatkowych korzyści (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Multisport, szkolenia wewnętrzne, dodatkowe dni wolne, możliwość częściowej pracy zdalnej, praca w biurze przy wrocławskim Rynku)

Twoje zadania:

  • Projektowanie graficzne różnorodnych narzędzi komunikacji i promocji (print, digital, web design, animacja)
  • Skład i przygotowanie materiałów do druku
  • Projektowanie grafik pod social media
  • Współtworzenie koncepcji kreatywnych dla kampanii reklamowych
  • Opieka nad jakością realizowanych materiałów
  • Sprawna współpraca z podwykonawcami (drukarnie, dostawcy mediów)

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Biegle obsługujesz pakiet Adobe (PS, ID, AI, XD)
  • Masz doświadczenie w web designie, grafikach wizerunkowych i reklamowych, przygotowaniu
    do druku, projektowaniu dla wielkiego formatu
  • Śledzisz i znasz aktualne trendy graficzne i wizualne
  • Dbasz o szczegóły i każdy projekt sprawdzasz dwa razy
  • Jesteś otwarty na sugestie oraz wskazówki do projektów
  • Jeżeli znasz After Effects, to Twój dodatkowy atut
APLIKUJ już dziś. Prześlij swoje CV i portfolio za pomocą przycisku Aplikuj.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umówimy na rozmowę.
Do zgłoszenia nie zapomnij dołączyć klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy