Logo Pracuj.pl

Graphic Designer

Domodi Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Domodi Sp. z o.o.

Jaworska 13

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów marketingowych i komunikacyjnych, m.in. banery na stronę www, materiały display, plakaty, broszury, materiały handlowe, mailing etc.
  • zarządzanie brand bookiem marki - w zakresie zgodności nowych projektów z identyfikacją wizualną
  • opracowywanie key visual dla kampanii marketingowych i działań wspierających sprzedaż
  • wsparcie zespołu marketing & PR w zakresie kreacji koncepcji
  • przygotowanie plików do druku, zlecanie ich oraz dbanie o ich jakość

Nasze wymagania

  • wysoki poziom obsługi programów graficznych z pakietu Adobe, m.in.: Photoshop, Illustrator, Indesign
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kreatywność oraz nieszablonowe myślenie
  • doświadczenie w przygotowywaniu plików do druku
  • wysokie poczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów w projektowaniu
  • umiejętność tworzenia dobrych prezentacji (ppt. oraz Prezentacje Google)
  • terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i otwartość na feedback
  • świetna organizacja pracy i samodzielność
  • aktualne portfolio - prosimy wysłać razem z CV

Mile widziane

  • podstawy projektowania UI
  • umiejętność tworzenia animacji
  • znajomość trendów i branży fashion

To oferujemy

  • pracę w zespole twórczych i pozytywnych profesjonalistów
  • projekty, które wymagają kreatywności i niestandardowego myślenia
  • współtworzenie magazynu Clue - pierwszej w polsce publikacji łączącej modę i biznes: https://grupadomodi.pl/magazyn-clue/
  • samodzielność i przestrzeń na realizację własnych pomysłów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • hybrydowy model pracy
  • dostęp do kafeterii

Graphic Designer, Jaworska 13, Wrocław