Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic Designer

PR Expert Group Sp. z o.o. sp. k.

  • Przestrzenna 48/3, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Przestrzenna 48/3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie graficzne różnorodnych form komunikacji i promocji z naciskiem na komunikację social media.

  • Kontakt z klientami i dbałość o jakość relacji z klientami w ramach realizowanych projektów.

  • Współtworzenie koncepcji kreatywnych dla kampanii.

  • Opieka nad jakością realizowanych materiałów, checki jakościowe projektów.

  • Współpraca z podwykonawcami (np. inni projektanci, copywriterzy, drukarnie) oraz zespołem agencji – szczególnie zespołem social media.

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa pakietu Adobe (szczególnie XD, AI, ID, PS, - jeżeli znasz After Effects i / lub Premiere PRO, to Twój dodatkowy atut).

  • Umiejętność i doświadczenie w projektowaniu kreacji na potrzeby social media (grafiki statyczne i ruchome – mile widziane umiejętności w zakresie animacji).

  • Doświadczenie i chęć rozwoju w projektowaniu na potrzeby stron internetowych, materiałów promocyjnych, digital i OOH.

  • Wiedza w zakresie aktualnych trendów graficznych i motywacja do poszerzania swoich kompetencji.

  • Komunikatywność, terminowość, dokładność.

  • Umiejętność pracy na krótkich deadlinach, dostosowania się do dynamicznych sytuacji i przyjmowania i rozumienia feedbacku.

  • Zbudowane portfolio z możliwością jego zaprezentowania.

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym – w przypadku obcokrajowców.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z szerokim portfolio klientów.

  • Dobre wynagrodzenie i premie za sukcesy.

  • Możliwości rozwoju i szkoleń.

  • Elastyczne podejście w zakresie formy i wymiaru współpracy oraz miejsca pracy.

  • Samodzielność i przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.

  • Profesjonalne narzędzia (komputer graficzny, dostęp do pakietu oprogramowania, telefon służbowy).

  • Partnerskie relacje i przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet dodatkowych korzyści (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport, dodatkowe dni wolne, możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym).

Wyślij swoje CV i portfolio klikając w przycisk 'Aplikuj'.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umówimy na rozmowę.

Jesteś kreatywnym grafikiem z głową pełna pomysłów? Jeżeli do tego masz doświadczenie w obsłudze programów graficznych Adobe i umiesz projektować na potrzeby marketingu i reklamy w social media – już teraz aplikuj do PR Expert!

Pracuj i rozwijaj się w jednej z najdłużej działających wrocławskich agencji public relations.

PR Expert to stabilne zatrudnienie, bezpieczne warunki pracy oraz możliwość ciągłego zawodowego rozwoju. Na rynku działamy od 15 lat. Naszymi wartościami są jakość, zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim, co robimy. Pracuj przy projektach, które dają zawodową satysfakcję, rozwijaj się i wspólnie z nami dostarczaj jakościowe rozwiązania.

Zobacz nas na:

• www.prexpert.com.pl

Przewiń do profilu firmy