Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Graphic Designer (z umiejętnościami motion)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy AGENCJĄ BRAND BUILDINGOWĄ, integrującą komunikację marketingową ze wsparciem sprzedaży.

    Tworzymy marki, doradzamy biznesowo i realizujemy skuteczne kampanie 360°. Integrujemy działania digital i shopper marketingowe z pozostałymi kanałami dotarcia oraz wsparciem sprzedaży.

    Dowiedz się o nas więcej na stronie www.h2ocreative.pl

    Aktualnie powiększamy i rozbudowujemy dział Kreacji, w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Graphic Designer
    (z umiejętnościami motion)

    Miejsce pracy: Warszawa
    Jeśli:
    • masz minimum 2-letnie doświadczenia w pracy w agencji reklamowej/digitalowej na podobnym stanowisku
    • doskonale znasz programy graficzne (Photoshop, InDesign, Illustrator) a potrafisz sobie radzić w After Effects, Premiere Pro i Photoshop
    • potrafisz tworzyć animacje i montować video na potrzeby reklam i social mediów
    • masz umiejętność twórczego i koncepcyjnego myślenia w ramach tradycyjnych kanałów
    • bardzo dobra organizujesz pracę – jesteś systematyczny i skrupulatny, dbasz o szczegóły i terminy
    • jesteś otwartość na zmiany oraz masz poczucie estetyki
    • masz doświadczenie w zakresie projektowania WWW

    to wygląda na to, że Ciebie szukamy!

    Zakres obowiązków:
    • tworzenie formatów display i social media/ video
    • projektowanie graficzne materiałów reklamowych (POS, prasa, digital)
    • przygotowywanie projektów zgodnie z brief’em kreatywnym
    • aktywny udział w burzach kreatywnych
    • dbanie o terminową i jakościową realizację powierzonych projektów

    Mile widziane:

    • umiejętność odręcznego rysunku
    • doświadczenie w edycji i podkładaniu dźwięku
    • znajomość podstaw DTP
    • znajomość animacji 3D
    Oferujemy:
    • udział w ciekawych projektach dla znanych marek
    • możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania
    Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez H2O Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu "