Logo Pracuj.pl

Graphic Desingner

Cloud Best Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Cloud Best Sp. z o.o

Wioślarska 8

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca koncepcyjna i projektowanie graficzne;
  • Tworzenie pełnej identyfikacji wizualnej dla naszych marek i produktów;
  • Przygotowywanie efektownych prezentacji i opracowań graficznych;
  • Projektowanie na potrzeby internetu (www, landing pages, banners, social media);
  • Tworzenie spójnych materiałów, spełniających określone wymagania komunikacyjne;
  • Projektowanie efektownych i nowoczesnych UI;
  • Znajomość wymagań technicznych dotyczących druku.

Nasze wymagania

  • Umiejętność projektowania graficznego na wysokim poziomie;
  • Ciekawe portfolio (nie przyjmujemy CV bez portfolio);
  • Biegła znajomość oprogramowania Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku: Graphic Desiger lub Art Director;
  • Umiejętność projektowania UI, mile widziana: podstawowa wiedza z zakresu UX, znajomość Sketcha lub Adobe XD;
  • Mile widziana znajomość produkcyjnego przygotowania materiałów (DTP);
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, co najmniej poziom B1;
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu;
  • Zdolności komunikacyjne i nastawienie na sukces.

To oferujemy

  • Rozwój osobisty i zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę z zespołem entuzjastów, który z sukcesem tworzy firmę w najszybciej rozwijającej się branży blockchain;
  • Świetną atmosferę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w nowoczesnym, atrakcyjnym biurowcu przy ul. Wioślarskiej 8 z widokiem na Wisłę;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Naukę języka w miejscu pracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Wyjazdy integracyjne oraz imprezy firmowe;
  • Masaże w miejscu pracy;
  • Świeżo wyciskany sok 100% i pyszne przekąski.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin

CloudBest to firma zarządzająca międzynarodowymi projektami z zakresu wielu branż, w tym FinTech. Nasze wyspecjalizowane zespoły zapewniają swoim klientom wsparcie w takich obszarach jak tworzenie oprogramowania, publikowanie treści, obsługa klienta, marketing, motoryzacja i rozwój biznesu.

Graphic Desingner, Wioślarska 8, Warszawa